Componenta Organelor de Conducere, CV-uri

Componenta Organelor de Conducere, CV-uri

CONDUCEREA SOCIETĂȚII

Mandate actuale
Nr. crt. Nume și prenume Funcție Perioada mandatului
1 Ec. AVANU MIHAIL-CRISTIAN Director General 03.08.2016 – 01.11.2020
2 Ing. ANA ION Director Tehnic 20.03.2014 – nedeterminată
3 Ec. FILIP LAURENȚIU Director Economic 03.04.2017 – nedeterminată
4 Ing. FLEANCU IULIAN Director Mecanizare 09.08.2016 – nedeterminată

 

Mandate anterioare
Nr. crt. Nume și prenume Funcție Perioada mandatului
1 Ec. MANOLE MIHAI-ALIN Director general 16.01.2013 – 05.07.2016
2 Ing. PANȚU RADU-FLORIN Director general 10.11.2008 – 15.12.2012
3 Ing. CATRINA VASILE Director tehnic 28.08.2006 – 28.08.2013
4 Ec. TACHE IOAN-VIOREL Director economic 01.11.2004 – 30.04.2017

 

 

 

CONSILIUL DE ADMINISTRAȚIE

Mandate actuale
Nr. crt. Nume și prenume administrator Perioade curente Perioade anterioare
1 Costea Fănuț 01.09.2017 – 01.09.2021 30.09.2016 – 31.08.2017
2 Cristea Gheorghe 01.09.2017 – 01.09.2021 21.12.2012 – 31.08.2017
3 Druică Gheorghe 01.09.2017 – 01.09.2021 01.08.2012 – 21.12.2016
4 Stăncescu Marius-Mihai 01.09.2017 – 01.09.2021 23.12.2016 – 31.08.2017
5 Șerban Marian 01.09.2017 – 01.09.2021

 

Mandate anterioare
Nr. crt. Nume și prenume administrator Perioada mandatului
1 Cristea Ioana 28.03.2017 – 31.08.2017
2 Amuza Alexandru 23.12.2016 – 31.08.2017
3 Ana Gheorghe 30.01.2013 – 02.08.2016
4 Mihălăchioiu Marius 21.12.2012 – 21.12.2016
5 Mocanu Adrian-Victor 01.08.2012 – 20.12.2012
6 Bărbulescu Emilian-Eugen 01.08.2012 – 21.12.2016

 

 

 

ADUNAREA GENERALĂ A ACȚIONARILOR

Mandate actuale
Nr. crt. Nume și prenume administrator Perioada mandatului
1 Mocanu Adrian-Victor 20.12.2012 – nedeterminată
2 Stoica Dorina 27.09.2013 – nedeterminată

 

Mandate anterioare
Nr. crt. Nume și prenume administrator Perioada mandatului
1 Grad Ioan-Florin 22.12.2014 – 15.07.2016
2 Iacobuță Marius-Cristin 02.09.2013 – 27.09.2013
3 Staicu Constantin-Dan-Dorin 27.02.2013 – 02.09.2013
4 Paraschiv Dragoș-Florin 17.07.2012 – 05.12.2014
5 Cristea Gheorghe 17.07.2012 – 20.12.2012
6 Mihălăchioiu Marius 17.07.2012 – 20.12.2012